X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Ověřování tonometrů

Ověřování tonometrů

V Autorizovaném Metrologickém Středisku AMS nebo přímo u Vás provádíme ověřování tonometrů dle zákona č. 505 / 1990 Sb. o metrologii ve znění pozdějších předpisů, vyhlášky MPO č. 262 / 2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky MPO č. 264 / 2000 Sb. v platném znění.

Pro úplnou a správnou evidenci jsou veškeré ověřené tonometry ZDARMA označeny unikátním kódem vyjádřeným šestimístným číselným kódem doplněným čárovým kódem datamatrix.

Při provedení metrologického ověření je vystaven protokol o provedení metrologického ověření, tonometr je označen značkou K 143 (rok provedení) a označen datamatrix kódem.

Protokol je ihned po vypracování exportován do systému PSP nebo na vyžádání k dostání v tištěné podobě. Více o online systému PSP.

Zadejte nám prosím poptávku na ověření tonometrů

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisk

Aktuality

20.12.2016

Výhradní zastoupení společnosti VacSax

Od 1. 1. 2017 jsme se stali výhradními dovozci britské společnosti VacSax zabývající se jednorázovými odsávacími systémy.

Archiv novinek

© 2019, POLYMED medical CZ, a.s. – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | E-shop vytvořen na B2C Brána | eOD.cz | XHTML 1.0