Defibrilátory

Defibrilátor iPAD CU-SP1
Defibrilátor iPAD CU-SP1 Poloautomatický externí defibrilátor i-PAD CU-SP1 pro použití minimálně školenými osobami. Proškolení zdarma! Od začátku záchranné akce vede obsluhu jednoduchými a jasnými výzvami.
Defibrilátor iPAD CU-SP2
Defibrilátor iPAD CU-SP2 Defibrilátor i-PAD CU-SP2 je snadno použitelný a přehledný defibrilátor s barevnou obrazovkou. Proškolení zdarma! Od začátku záchranné akce vede obsluhu jednoduchými a jasnými výzvami.
Defibrilátor CU-HD1-SP
Defibrilátor CU-HD1-SP Špičkové defibrilátory CU-HD1. Automatický externí režim (AED) a manuální defibrilační režim. Tiskárna, hlasový průvodce a textové výzvy. Externí pádla pro dospělé i děti.
Defibrilátor CU-HD1-VH3
Defibrilátor CU-HD1-VH3

Manuální/automatický externí a interní defibrilátor.

Defibrilátor CU-HD1-VH2
Defibrilátor CU-HD1-VH2 Špičkový defibrilátor CU - HD1 - VH2. Automatický externí režim (AED) a manuální defibrilační režim. Tiskárna, hlasový průvodce a textové výzvy. Externí pádla pro dospělé i děti.
Defibrilátor CU-HD1-VH1
Defibrilátor CU-HD1-VH1 Defibrilátor CU - HD1 - VH1. Automatický externí režim (AED) a manuální defribrilační režim. Tiskárna, hlasový a textový průvodce, 3 svodové EKG, pacemaker.
Baterie iPAD SP1,SP2 nedobíjecí, HC
Baterie iPAD SP1,SP2 nedobíjecí, HC Výkonná baterie k defibrilátoru iPAD CU-SP1 s provozem minimálně 200 výbojů nebo 8 hodin, nedobíjitelná.
Defibrilátor- trenažer pro iPAD
Defibrilátor- trenažer pro iPAD Simulační defibrilátor
Baterie k iPAD, nedobíjecí
Baterie k iPAD, nedobíjecí Výkonná baterie k defibrilátoru i-PAD s provozem minimálně 120 výbojů nebo 4 hodiny, nedobíjitelná.

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím