OLAES MODULAR BANDAGE FLAT 4"

Kód produktu: P 07107

Olaes modular bandage je určen pro krytí malých ran, aplikaci tlaku na krvácející místo, aplikaci okluzivní vrstvy, ale je schopen krýt i rozsáhlé poraněné plochy.

Poptat produkt

Nejnovější generace trauma obvazů, která je určena pro všechny úrovně poskytování přednemocniční péče. Balení Olaes modular bandage s obsahem více než 3 metrů gázy, vyjmutelného okluzivního plastového krytí umístěného v zadní části krycí plochy a tlaková součást, která může zároveň sloužit jako krytí při poranění oka. Tyto součásti mohou být v případě potřeby plně využity nebo zcela ignorovány a ponechány na svém místě. Neobsahuje háky nebo klipsy, které by brzdily samotnou aplikaci. Velcro (suché zipy) jsou umístěny po celém obvodu obinadla a slouží jako prevence nežádoucího rozmotání Olaes modular bandage. Olaes modular bandage byl vyvinut na základě zkušeností „combat medics“ z celého světa.

Specifikace  

Olaes modular bandage je určen pro krytí malých ran, aplikaci tlaku na krvácející místo, aplikaci okluzivní vrstvy, ale je schopen krýt i rozsáhlé poraněné plochy. Během vysoce stresových situací, jakými jsou právě ošetření zraněných, jsou mnohdy poškozené jemné motorické schopnosti jednotlivce. Toto činí naprosto normální věc jakou je např. Aplikace obvazu naprosto nemožnou a časově náročnou.

Hmotnost:0.06 kg

Máte zájem o tento produkt?

Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme co nejdříve.

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím