Tactical Medical Solutions

SOF Tactical T. GEN 4, černý

Kód produktu: P 07529

SOF® Tourniquet Generation 4 (SOF®TT-W) patří k nejefektivnějším zaškrcovadlům.
Neobsahuje latex a má 4 klíčová vylepšení:

Poptat produkt

 

SOF® Tourniquet Generation 4 (SOF®TT-W) patří k nejefektivnějším zaškrcovadlům.
Neobsahuje latex a má 4 klíčová vylepšení:

     1. Zajišťovací klip
Zajišťovací klip pomáhá rychle a efektivně zajistit vratidlo jakmile je zaškrcovadlo použito. To je obzvláště užitečné v situaci, kdy je prováděna aplikace jednou rukou, což umožňuje rychlejší a efektivnější aplikaci a zároveň zdvojuje bezpečnost zaškrcovadla v kombinaci se zajišťovacím plastovým trojúhelníčkem během transportu pacienta.
     2. Vratidlo o délce 14cm
Prodloužená délka vratidla usnadňuje proces zajištění vratidla do zajišťovací spony a zajišťovacího plastového trojúhelníčku, což zvyšuje účinnost tohoto unikátního duálního zajišťovacího systému. Stále si zachovává své zřetelné kuželové konce, přičemž je opracován z jednoho kusu hliníkové třídy A a eloxován, aby se minimalizovalo riziko zviditelnění výrobku v taktickém prostředí.
     3. Rychlospona
Rychloupínací spona přidaná k zaškrcovadlu v loňském roce umožňuje hladší a jednoduší průběh manipulace s rychloupínací sponou díky zaobleným hranám. To také usnadňuje aplikaci jednou rukou a celkově zvyšuje rychlost aplikace.
     4. Vyztužený materiál
Ano, našli jsme způsob, jak udělat nejsilnější turniket ještě silnější.

Zaškrcovadlo se skládá z vysoce pevných, lehkých slitinových komponentů. Zaškrcovadlo jde rychle rozpojit a opětovně spojit kolem poraněné končetiny. Lze s ním pracovat ve ztížených podmínkách taktického prostředí, což vede ke snížení krevních ztrát a k lepší a efektivnější péči o pacienta.

Gen 4 má 3,8cm široký turniketový popruh, který umožní lepší arteriální kompresi a větší komfort pacienta.

Tourniquet Gen 4 je schválen pro použití americkým Ministerstvem obrany, americkým Červeným křížem a pro použití v komisi pro taktickou bojovou péči (CoTCCC). Používají ho elitních vojenští operátoři po celém světě, policejní útvary, záchranáři EMS i civilní sektor.

Vyrobeno v USA.

Máte zájem o tento produkt?

Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme co nejdříve.

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím