Ultrazvuky, Dopplery, Kardiotokografy

Kardiotokograf F15 Air
Kardiotokograf F15 Air

Porodnický monitor řady F.

Kardiotokograf F9 Express
Kardiotokograf F9 Express Fetální monitor F9
Kardiotokograf F9
Kardiotokograf F9 Špičkový, snadno přenosný přístroj, vhodný pro monitorování dítěte a matky v předporodní, porodní a poporodní fázi.
Kardiotokograf F6
Kardiotokograf F6 Ideální fetální monitor pro základní předporodní a porodní monitorování.
Kardiotokograf F6, duál
Kardiotokograf F6, duál

Monitor F6 duál je určený pro kontinuální monitorování dítěte nebo dvojčat v předporodní a porodní fázi.

Kardiotokograf F2
Kardiotokograf F2 Jednoduché kompaktní fetální monitory F2 pro kontinuální monitorování dítěte v předporodní fázi. Jsou vhodné pro gynekologické ambulance a porodnicko-gynekologické kliniky. Velmi lehké a snadno přenosné.
Kardiotokograf F2, duál
Kardiotokograf F2, duál Jednoduchý kompaktní fetální monitor F2 duál je určen pro kontinuální monitorování dítěte v předporodní fázi. Je vhodný pro gynekologické ambulance a porodnicko-gynekologické kliniky. Fetální monitor duál je vhodný i pro monitorování dvojčat.
Kardiotokograf F3
Kardiotokograf F3 Fetální monitor F3 pro gynekologické ambulance a porodnicko-gynekologické kliniky. Je určen k monitorování dětí v předporodní a porodní fázi.
Ultrazvuk digitální DUS 60
Ultrazvuk digitální DUS 60 Ultrazvuk DUS 60 je kompaktní kolorizovaný ultrazvukový systém, vhodný pro vyšetření abdominální oblasti, OB, GYN, urologická vyšetření a vyšetření drobných částí.
Doppler SonoTrax II
Doppler SonoTrax II Vynikající dopplery SonoTrax II se 3 režimy výpočtu FHR, dokonalou citlivostí, HiFi zvukem a možností dobíjitelné baterie. Dopplery pro vyšetření gravidních žen.
Doppler stolní SD5 + sonda 3MHz
Doppler stolní SD5 + sonda 3MHz Unikátní stolní doppler SD5 s dálkovým ovládáním na sondě, velkým podsvětleným displejem, záznamem a poslechem zvuku FHR. Pro vyšetření gravidních žen.
Gel ultrazvukový a IPL, 260 ml
Gel ultrazvukový a IPL, 260 ml Gel ultrazvukový přenosový a IPL
Doppler stolní SD6 + sonda 3MHz
Doppler stolní SD6 + sonda 3MHz Inovativní stolní doppler SD6 s dálkovým ovládáním na sondě, přehledným LCD displejem a zobrazením FHR. Pro doppler SD6 použití bezdrátové sondy 2MHz.
Gel ultrazvukový a IPL, 1000ml
Gel ultrazvukový a IPL, 1000ml

Univerzální gel ultrazvukový.

Kardiotokograf F3, duál
Kardiotokograf F3, duál Fetální monitor duál pro monitorování dvojčat. Je vhodný pro gynekologické ambulance a porodnicko-gynekologické kliniky. Lehký a snadno přenosný monitor.

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím