Ventily redukční

Redukční ventil Medireg II, O2
Redukční ventil Medireg II, O2 Redukční ventily Medireg II na kyslík s výstupem opatřeným rychlospojkou jsou vybaveny otočným manometrem a maticí pro ruční utahování.
Red.ventil MediSelect II,25LQC,O2,E
Red.ventil MediSelect II,25LQC,O2,E Redukční ventil na kyslík s přednastaveným výstupním tlakem, voličem průtoku a dvěma výstupy. Je vybaven otočným manometrem, otočným průtočným výstupem, předním a bočním čtecím okénkem.
Redukč.ventil MediSelect II-6L,O2
Redukč.ventil MediSelect II-6L,O2 Jednostupňový pístový redukční ventil s přednastaveným výstupním tlakem a voličem průtoku.
Redukč.ventil MediSelectII,25LQC,O2
Redukč.ventil MediSelectII,25LQC,O2 Redukční ventil na kyslík s přednastaveným výstupním tlakem, voličem průtoku a dvěma výstupy. Je vybaven otočným manometrem, otočným průtočným výstupem, předním a bočním čtecím okénkem.
Redukční ventil Medireg II, N2O
Redukční ventil Medireg II, N2O Redukční ventil na kyslík s výstupem opatřeným rychlospojkou. Je vybaven otočným manometrem a maticí pro ruční utahování.
Redukční ventil Medireg II, AIR
Redukční ventil Medireg II, AIR Redukční ventil na kyslík s výstupem opatřeným rychlospojkou. Je vybaven otočným manometrem a maticí pro ruční utahování.
Redukč.ventil MediSelect II-25L,O2
Redukč.ventil MediSelect II-25L,O2

Jednostupňový pístový redukční ventil s přednastaveným výstupním tlakem a voličem průtoku.

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím